Współpraca

Lombard Czestochowa sprzedaj pożyczycz kup online bez wychodzenia z domu

Aby Lombard Częstochowa mógł się rozwijać potrzebuje stabilnych wspólników.

Jeśli po znowelizowanej ustawie jesteś zmuszony do zamknięcia swojego interesu lub jeżeli zawsze marzyłeś o otworzeniu własnego lombardu, dajemy Ci najlepsze rozwiązanie Twoich problemów.

Lombard Częstochowa poszukuje nowych wspólników, którzy prowadzić będą punkty stacjonarne lombardu w każdym miejscu w Polsce.

Kliknij i zacznij zarabiać

Co zyskujesz wstępując pod nasze skrzydła?

  1. Przede wszystkim stabilnego, stale rozwijającego się wspólnika, który otoczy Cię profesjonalną opieką podczas całej współpracy. Każdy z naszych wspólników posiada własnego opiekuna, który przez całą dobę rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące prowadzenia interesu.
  2. Odciążenie od prowadzenia skomplikowanej dokumentacji wymaganej przez instytucje takie jak Komisja Nadzoru Finansowego oraz Urząd Skarbowy. Decydując się na wejście do naszej spółki nie musisz zawracać sobie głowy wypełnianiem dokumentów oraz wymaganą przez rząd kwotą zabezpieczenia finansowego firmy.
  3. Współpracę z całkowicie legalną firmą udzielającą pożyczek pod zastaw. Na wszystkich, podpisywanych przez Ciebie z klientem umowach, Twoja działalność widnieć będzie jako pośrednik w udzieleniu pożyczki – reszta formalności obowiązuje tylko Lombard Częstochowa, dlatego możesz spać spokojnie.
  4. Możliwość budowania własnej sieci lombardów, na których rozwój możemy pożyczyć Ci potrzebne pieniądze. Każdy z naszych wspólników ma możliwość wzięcia nisko oprocentowanej pożyczki na rozwój swojej działalności – otworzenie nowego punktu, wynajem lub kupno lokalu w lepszej lokalizacji, powiększenie magazynu, a nawet nowsze wyposażenie, na to wszystko możesz uzyskać od nas gotówkę.
  5. Działanie, jako pośrednik znanych i cenionych pożyczkodawców, pracujących od lat na rynku pożyczek. Współpracujemy z firmami takimi jak Vivus czy Express Kasa, dlatego nasi wspólnicy mogą udzielać pożyczek dla ich klientów. Daje Ci możliwość budowania swojej marki pod kierownictwem najlepszych firm w Polsce.

 

Z kim chcemy współpracować?

Przede wszystkim z osobami nastawionymi na rozwój i sukces. W Lombard Częstochowa nie ma miejsca dla osób enigmatycznych, zarabiających tylko na najprostsze potrzeby. Ponadto od każdego naszego wspólnika wymagamy legalnie zarejestrowanej działalności gospodarczej, stosownego lokalu oraz przestrzeni nadającej się do magazynowania zastawianych przedmiotów.

 

Co składa się na Twoje zarobki?

  1. Podczas nawiązywania współpracy wspólnie wynegocjujemy drobną prowizję, która będzie Twoim udziałem w zyskach całej firmy.
  2. Każda prowizja wynikająca z podpisanej przez Ciebie umowy pożyczki z klientem.
  3. Zysk ze sprzedaży niewykupionych przedmiotów zastawu.
  4. Odsetki wynikające z nieterminowej spłaty pożyczek.
  5. Opłaty za opóźnienia ostatecznego terminu spłaty zobowiązania.

 

W jaki sposób można nawiązać z nami współpracę?

Wystarczy, że skontaktujesz się z jednym z naszych pracowników. Możesz to zrobić mailowo lub telefonicznie. Po pozostawieniu do siebie kontaktu jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci dokładne warunki naszej współpracy.

Wejdź na stronę Lombard współpraca

Polski lombard opinie

napisz opinie jeśli jesteś użytkownikiem platformy może ona pomóc w wyborze i decyzji innym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *