Promocje na OBI Dębno

Lombard Czestochowa sprzedaj pożyczycz kup online bez wychodzenia z domu

Promocje na OBI Dębno

Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Biel to sam z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie można się temu dziwić, dostarcza on doświadczenie sterylności, tak przecież przydatnej w niniejszym znaczeniu. Na jego zaleta przemawia również uniwersalność – z łatwością dopasujemy do niego meble łazienkowe w pewnym stylu.

Promocje na OBI Borne Sulinowo

Chociaż nie mniej atrakcyjną sprawą jest stosowanie bieli z innymi kolorami, oraz tymiż o intensywnym nasyceniu.

obi sklep

obi sklep

Jeśli zdecydujemy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Doskonale sprawdzą się zarówno złote lub miedziane, jak i te w czarnych kolorach. Należy jednak pamiętać, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na dobre dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które zresztą ją ożywią.

Promocje na OBI Borne Sulinowo

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Określając się na biel powinien zwrócić uwagę na ostatnie, aby wszystkie meble łazienkowe i dania sanitarne stanowiły w współczesnym tymże odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie krótka. Jeżeli jednak obawiamy się monotonii, zwykle w sukcesie łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o nowych fakturach. Ciekawą opcją a dodatkowo niezwykle atrakcyjną są płytki z przepisami 3D. Na polu białego koloru wdzięcznie objawia się także naturalne drewno, jakie możemy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi momentami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Borne Sulinowo

Światło w łazience

Łazienki dane w bieli zawsze wręczają się nieco większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się tak więc, że światło odbija się z jasnego koloru także bardziej rozświetla pomieszczenie. Jest to prawdziwa zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub małych pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą dodatkowo zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne wykaże się jeszcze duże lustro nad umywalką, które oprócz rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka idzie na znaczną kreatywność w doborze elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe dużo jest przejrzeć szeroką gamę produktów widocznych na ścianie producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na piękny połysk będą i odbijały światło, zawsze należy pamiętać, że zbyt wiele bieli sprawi, że wnętrze odda się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie powinien narzekać na opinii to, że meble łazienkowe i smaki są przede każdym ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Borne Sulinowo