Pożyczki społecznościowe

Lombard Czestochowa sprzedaj pożyczycz kup online bez wychodzenia z domu

Lombard Częstochowa to nie tylko skup, sprzedaż albo zastaw wartościowych przedmiotów. Dbając o finanse wszystkich naszych klientów, postanowiliśmy zostać legalnym pośrednikiem w udzielaniu pożyczek społecznościowych.

Pożyczka społecznościowa jest alternatywnym sposobem na inwestowanie swoich oszczędności, które tylko u nas będą w 100% bezpieczne. Pożyczką społecznościową jest pożyczka, udzielona przez osobę fizyczną, przy pośrednictwie legalnej firmy, spełniającej wymagania ustawy o produktach finansowych.

Co trzeba robić będąc w programie udzielania pożyczek społecznościowych?

Będąc pożyczkodawcą pożyczek społecznościowych należy inwestować swoje dodatkowe pieniądze w udzielanie pożyczek osobom, które o nie wnioskują.

Jaka jest rola Lombard Częstochowa w udzielaniu pożyczek społecznościowych?

Lombard Częstochowa, jako pośrednik między pożyczkodawcą a pożyczkobiorcą, bierze na siebie wypełnianie wszelkich formalności, związanych z udzielaniem pożyczek pod zastaw, których wymagają organy takie jak Komisja Nadzoru Finansowego oraz Urząd Skarbowy. Decydując się na współpracę z nami, całkowicie nie musisz przejmować się wypełnianiem dokumentów, ponieważ nasz dział prawny oraz księgowy zrobi to za ciebie.

Co zyskuje każdy klient, dołączając do programu pożyczek społecznościowych?

Nasi wspólnicy zyskują przede wszystkim profesjonalnego oraz rzetelnego pośrednika, który nastawiony jest na dbanie o jego zainwestowane środki. Ponadto ze swojej strony dajemy naszym wspólnikom dostęp do specjalnej platformy, w której znajdują się wszyscy klienci składający wniosek o pożyczki. Znaleźć się mogą w niej tylko osoby, ze stabilną sytuacją zawodową, ponieważ chcemy zagwarantować naszym wspólnikom spłatę udzielonych przez nich pożyczek. Na stworzonej przez Lombard Częstochowa platformie, znajdują się wszystkie informacje dotyczące pożyczkobiorców: dokładny opis ich sytuacji zawodowej oraz finansowej, ich dane osobowe, kwota oczekiwanej przez nich pożyczki oraz wysokość jej oprocentowania. Aby w 100% zabezpieczyć inwestowane środki naszych wspólników, pożyczek społecznościowych udzielamy tylko na podstawie przekazania naszej firmie przedmiotu zastawu przez pożyczkobiorcę.

 

Co może być przedmiotem zastawu pożyczki oraz po co jest zastaw?

Przedmiotem zastawu może być każdy przedmiot, o wartości większej niż kwota pożyczki, o jaką ubiega się pożyczkobiorca. Przedmiot zastawu jest zabezpieczeniem zainwestowanych pieniędzy, ponieważ w razie zaprzestania spłaty udzielonej pożyczki zostaje od sprzedany, a zysk z niego przekazany dla pożyczkodawcy.

 

Na czym zarabiają nasi wspólnicy, udzielając pożyczek społecznościowych?

Osoby udzielające pożyczek społecznościowych zyskują całkowity dochód z ewentualnej sprzedaży przedmiotu zastawu, kwotę wynikającą z oprocentowania udzielonych pożyczek oraz wpłacone opłaty za opóźnianie ostatecznego terminu spłaty pożyczki.

 

Jak mogę dysponować zainwestowanymi przez siebie środkami?

Dyspozycję inwestowanymi środkami umożliwia nasza platforma, z której możesz je wypłacać lub inwestować w kolejne pożyczki bez żadnych ograniczeń.

Wejdź i zacznij zarabiać pożyczki społecznościowe

TPW opinie

Napisz opinie jeśli jesteś użytkownikiem platformy może ona pomóc w wyborze i decyzji innym.