Pitbull Patryk Vega Trzcińsko-Zdrój

Lombard Czestochowa sprzedaj pożyczycz kup online bez wychodzenia z domu

Pitbull Patryk Vega Trzcińsko-Zdrój

Od roku 2005 filmów mówiących o pracy policji wyszło już wiele. Jednak jeszcze nie zapomnieliśmy o pewnym z klasyków gatunku, który powstał właśnie w kolejnym roku. ”PitBull” to filmowy debiut, dziś niezmiernie prostego i rozpoznawalnego polskiego reżysera-Patryka Vegi. Słynie on z podejmowania kontrowersyjnych tematów i uczenia brutalności, Oczywiście było plus oraz w obecnej pracy.

Pitbull Patryk Vega Stargard

Dzięki temu filmowi wszyscy zaczęliśmy spoglądać na rzecz policjantów nieco inaczej.

klik i ogladaj film

„PitBull” opowiada historię pięciu policjantów z Sektora ds. Zabójstw. Naszą działalność działają dużo dobrze, sumiennie, mogą iść w wersji. Ale po godzinach każdy z nich musi borykać się z naszymi problemami, które przeszkadzają im istnienie.

„PitBull” opowiada historię pięciu policjantów z Sektora ds. Zabójstw. Naszą działalność działają dużo dobrze, sumiennie, mogą iść w wersji.

Ale po godzinach każdy z nich musi borykać się z naszymi problemami, które przeszkadzają im istnienie. Gebels (wykorzystywany przez Andrzeja Grabowskiego) musi konkurować z kobietą, która mama się otrzymać mu prawa do opieki nad dzieckiem. Starzejący się Benek (w obecnej sztuce Janusz Gajos) zmaga się z chorobą wieńcową, ale bardzo wymaga odpracować jeszcze dwa miesiące, które dostały mu do emerytury.

Młody Nielat (Rafał Mohr), z początku niezrozumienia ze części ojca, znajomych, a dodatkowo w odreagowaniu na lęk powiązany z produkcją popada w jeszcze to szersze kłopoty z narkotykami. Metyl (w którego rolę przyłączył się Krzysztof Stroiński) istnieje już nałogowym alkoholikiem, który nieudolnie stara się jakoś poprawić własne mieszkanie osobiste. Ostatnim członkiem świata jest Despero (Marcin Dorociński), który znajduje się w bardzo niewygodnej i dużej sytuacji, wdaje się on ponieważ w romans z córką poszukiwanego przez zespół przestępcy.

Pitbull Patryk Vega Stargard

Postacie te niszczą wizerunek przystojnego policjanta, który dobrze realizuje prostą książkę, a poza nią stanowi pracownikiem bez skazy, idealnym stróżem prawa, który z możliwością rozwiązuje wszelki temat i przeciwności losu. Bohaterowie stworzeni przez Vegę całkowicie burzą ten stereotyp.

Mimo tego, że pierwsze minuty mogą dawać nas w zakłopotanie, poczucie zagubienia i stawiania sobie pytania: O co dobrze szuka w obecnym obrazie? Akcja już wszystko wyjaśnia, buduje napięcie, w taki rób, że kiedy najszybciej chcemy poznać dalsze losy bohaterów.

Pitbull Patryk Vega Stargard

Odkrywa jeszcze to nowocześniejsze aspekty pracy w Dziale ds. Zabójstw.

Niektórych widzów razić może język, jakim podają się bohaterowie. Jednak albo ich utwór istniał właśnie suchy i naturalny, gdyby podawali się poprawną polszczyzną? Pewnie nie, przekleństwa i wulgaryzmy w obecnym fakcie nie rażą, aż tak dokładnie i podkreślają charaktery postaci, oraz realia środowiska w jakim tworzą.

Patryk Vega zdecydował się u młodych aktorów, postawić też na tych dojrzalszych i niezwykle cenionych przez polską publiczność. Andrzej Grabowski i Janusz Gajos w domowych wartościach zapisali się fenomenalnie, zresztą po ich sposobie nie można było spodziewać się rozczarowania. Świetnie wypadła również kadra młodszych aktorów: Krzysztof Stroiński, Marcin Dorociński, Rafał Mohr. Znacznie dużo zapisali się w pracy policjantów, którzy pogubili się we naszym mieszkaniu innym również potrzebują tyczyć się z konsekwencjami swoich błędnych decyzji.

Pomimo świetnej fabuły, dobrej pracy reżysera, spójnego scenariuszu, znakomitej kreacji postaci film ma właściwość. Jest nią dźwięk, który stał przeprowadzony nie najlepiej, przez co niektórzy mogą tworzyć poprzez to fakt z czystym odbiorem filmu.

Pitbull Patryk Vega Stargard

Wszystkie z formie nie są czarno białe, pokazują nam się z nowych stron. Vega nikogo nie idealizuje, nie zdecydował się na pokazanie wizerunku bohaterskiego, przystojnego policjanta, który staje się legendą miasta.

Policjanci w popkulturze zbyt często opisywani są jako kobiety idealne, istniejące na ochrony prawa, przeważnie są bez skazy, są pewne bycie, kochająca kobietę i dzieci. Polski reżyser pokazał nam szarą rzeczywistość, problemy dobrych ludzi, którzy służą ciężką pracę, i po niej potrzebują tyczyć się z polskimi demonami. Teraz to doprowadziło, że film spotkał się z tak pozytywnym odbiorem. Pomimo trudnej tematyki został doceniony przez publiczność, jaka zajmowała już dość oglądania idealnych, nienagannych policjantów w podkoloryzowanych filmach. Postacie, które wykreował Vega, dają się o wiele dużo pewne i odpowiednie.

Pitbull Patryk Vega Stargard

 

źródło artykułu PitBull

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments