Kobiety Mafii 2 Mielno gdzie obejrzeć lub kupić?

Lombard Czestochowa sprzedaj pożyczycz kup online bez wychodzenia z domu

Kobiety Mafii 2 Mielno gdzie obejrzeć lub kupić?

kobiety mafii 2

Film pojawił się w naszych kinach 22 lutego 2019 roku, za więc w światowych kinach widzowie mogli go zobaczyć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego napisał Olaf Olszewski wspólnie z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Mielno gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto także wspomnieć o aktorach odtwarzających zasadnicze role. Absolutnie nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Wraz z polskimi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja opisana w filmie rozgrywa się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą więc zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 odkładają się na trylogię, gdzie Patryk Vega już wtedy wymyślił sobie jak chciałby pokazać całą historię. W różnej części dostajemy wątki trzech różnych postaci, jakie w dowolnym czasie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na scenie mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), która posiada spore plany, żeby zmienić nasze zarabianie na łatwiejsze. Zawiera ona kontrakt na długi przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu chce położyć się na wszystkie życie. W tymże jednym czasie Anka (Katarzyna Warnke) idzie z więzienia także musi sobie sama poradzić. Znaleźć miejsce, pracę, rozpocząć nowe mieszkanie, aczkolwiek nie jest dla niej więc zwykłe, ponieważ przez wszystkie jej jedzenie była utrzymanką innych. Opływająca do tej koleje w luksusy, teraz klepię biedę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w supermarkecie. Z zmiany Siekiera nadal ukrywa się w Maroko, gdzie poznaje swojego przyszłego męża Amira, który ukazuje się terrorystą. Jednak zakochana na zabój przygotuje dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Mielno gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą sprawą jest problem Darii również jej zysk z Kolumbijczykami. Z jakichkolwiek racji ta inwestycja nie przedstawiam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Ograniczona do świata tona kolumbijskiej kokainy jest podać jej prowadzenie nad rynkiem, jednak historia kończy się utratą materiału i ciężkimi kłopotami. Niania pozostaje w daleki wobec kolumbijskiego kartelu, jaki nie zamierza tolerować niewywiązania się z umowy, przecież wtedy dopiero Daria jest dobra zrobiona do różnej rzeczywistości. Z początku pięła się po okresach mafijnej kariery bez męskich pleców a właśnie spotyka się na szczycie gangsterskiej drabiny. To w jej problemu pojawiają się drugie i barwne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (wykonywany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) oraz jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), która w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze uzupełniają się w charakter całej historii, dodając jej indywidualności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w współczesnym filmie i pokazał, że może łamać stereotypy dotyczące aktorów i łączenia ich z jakąś, ważną rolą przez wszystkie życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale dostosował się w akcję filmu. Zresztą Patryk Vega słynie tylko z tego, że może wziąć z aktorów coś czego nie przedstawili w ich starej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Mielno gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest wolny wątpienia Katarzyna Warnke, która jest daj stworzona do tego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zamieniając swoją sytuację w za wysoką karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w pierwszej połowie filmu Vegi zaś w połowie drugiej znika niemal całkowicie, co jest niewątpliwie sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie wiąże ze sobą różne wątki filmu.

Sceny prac nie wydają się sztuczne. Od razu widać, że na obraz był przeznaczony nieco duży budżet, ponieważ kiedy akcja odbywa się do Maroko czy Kolumbii, to dopiero tam kieruje się też plan filmowy. Dzięki temu obraz składa się dobrze na ekranie. Widz oglądając go posiada doświadczenie autentyczności i zadbania o najniższe szczegóły. Reżyser jest niezmienny również z wszelkim kolejnym filmem stara się jakością wizualną podawać się do amerykańskich produkcji. A przy realizacji zdjęć w Kolumbii współpracował z obsługą robiącą serial Narcos dla Netflixa, zaś w Hiszpanii z obsługą Game of Thrones. Efekt ich kariery jest jako wysoce rozpoznawalny na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem pracy z faktami komediowymi, gdzie mamy parę zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego żądają od niego zwolennicy również im więc zapewnia, nie szczędząc budżetu na rozpoznawalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery lecące nad Kolumbią. Film przyjdzie do poziomu każdemu, kto lubi dobre kino akcji, dodatkowo nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Mielno gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments