Dodaj Ogłoszenie

Lombard Czestochowa sprzedaj pożyczycz kup online bez wychodzenia z domu

Masz coś do sprzedania wiec umieść ogłoszenie z darmo n portalu kliknij Dodaj ogłoszenie

 

Bezskutecznie od wielu miesięcy szukasz pracy? A może wręcz przeciwnie, nie możesz znaleźć pracownika z odpowiednimi kompetencjami dla Twojej firmy? Szukasz zupełnie darmowego serwisu z ogłoszeniami z całej Polski? Znajdziesz go właśnie w Lombard Częstochowa.

Nasi klienci często skarżyli się na duże opłaty, związane z umieszczeniem ogłoszeń w internecie. Dlatego chcąc podnieść ich zadowolenie ze współpracy z naszą firmą oraz dać im możliwość bezpłatnego umieszczania ogłoszeń w całej Polsce, stworzyliśmy nasz dedykowany serwis do umieszczania ogłoszeń online.

Na stronie z ogłoszeniami, należącej do Lombard Częstochowa, możesz zamieścić ogłoszenia o sprzedaży dowolnego przedmiotu, takiego jak: artykuły dla zwierząt, zabawki, ubrania, buty, artykuły dla dzieci, wyposażenie domu, małe i duże AGD, elektronika i tym podobne. Ponadto zamieścić tam możesz ogłoszenie o wolnym etacie w Twojej firmie, o poszukiwaniu pracy, wynajmie nieruchomości takich jak: lokale usługowe, mieszkania, domy, działki. Na naszej stronie internetowej z ogłoszeniami znajdziesz także wiele apeli o nowe domy dla zwierząt, które stale czekają na kochającego opiekuna.

Rejestracja oraz dodawanie ogłoszeń na naszej stronie internetowej jest banalnie proste i opanują je nawet osoby, obsługujące podstawowe funkcje komputera. Od dodania Twojego ogłoszenia, zupełnie za darmo dzieli Cię tylko kilka kroków:

  1. Przejdź do zakładki rejestracja i wypełnij nasz formularz rejestracyjny. Podaj w nim swoje podstawowe dane osobowe, adres email potrzebny do potwierdzenia rejestracji oraz miejscowość swojego zamieszkania, a następnie kliknij zarejestruj.
  2. Zaloguj się na swoją pocztę e-mail oraz wyszukaj naszą wiadomość. Kliknij w link rejestracyjny.
  3. Wejdź na naszą stronę internetową i zaloguj się na niej podając swój nick oraz ustalone wcześniej hasło.
  4. Kliknij w zakładkę Dodaj ogłoszenie i zamieść tam zdjęcia sprzedawanego lub wynajmowanego przez ciebie przedmiotu, jego cenę opis oraz możliwość odebrania.
  5. Loguj się regularnie na naszej stronie internetowej i sprawdzaj odpowiedzi na Twoje ogłoszenie. Znajdziesz je w zakładce wiadomości.

 

Strona internetowa z ogłoszeniami, należąca do Lombard Częstochowa, to istna wylęgarnia pomysłów na ciekawe i nietuzinkowe prezenty z okazji takich jak: dzień kobiet, dzień mamy, urodziny, ślub, chrzest, komunia czy też rocznica ślubu. Tylko u nas znajdziesz tysiące produktów w najkorzystniejszych cenach.