Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Lombard Czestochowa sprzedaj pożyczycz kup online bez wychodzenia z domu

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

W trakcie czwartkowej sesji Bitcoin zarówno na zbytu kasowym, kiedy natomiast na zbytu kontraktów terminowych osuwa się poniżej poziomu 8 tysięcy dolarów tracąc około 3% i spadając siódmą sesję z poziomu. Od listopadowych maksimów kurs BTC osuwa się już o 20% i jeżeli dynamika spadków zostanie utrzymana, to inwestorzy wkrótce powinni spodziewać się testu półrocznych dołków na wysokości 7250 dolarów.
Bitcoin z jeszcze większą presją sprzedażową

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Sygnały wysyłane przez analizę techniczną wyraźnie wskazują, że Bitcoin że tworzyć przed sobą dalsze i silne spadki. Próba aprecjacji i wybicia poziomu 10 tysięcy dolarów na momencie miesiąca została uwięziona przez strefę oporu tworzoną na minimach z czasu wakacji, co wywołało korektę spadkową zamykając kurs BTC w bardzo małym niedźwiedzim kanale. W wyniku najstarsza z kryptowalut spada poniżej 200-okresowej średniej ruchomej (pierwszy raz od maja) i wydaje od siedmiu sesji. Czwartek jest ukoronowaniem niedźwiedziego sentymentu dopuszczając do wybicia okrągłego wsparcia na wysokości 8 tysięcy dolarów:

Kliknij i zacznij zarabiać

„Price Action obserwowane na Bitcoinie jest kontynuacją scenariuszy, które kształtowały się zeszłego lata. Niskie wolumeny, brak nowych środków wchodzących do ekosystemu i dobre rozwoje rynku prac, złota i obligacji, wszystko to powoduje, że inwestorzy stracili zainteresowanie cyfrową klasą aktywów” – dla Bloomberga komentował Jeff Dorman, dyrektor ds. inwestycji w korporacji inwestycyjnej Arca.

Jak zawsze w sukcesu kryptowalut, analitycy mają znaczny problem z przeznaczeniem co jest kluczowym katalizatorem deprecjacji BTC. Wielu wskazuje na moment kryptowalutowy w Chinach – chociaż pierwsze nagłówki wskazywały, że Świat Materiału będzie sprzyjał rozwój technologii blockchain to inne działania przyniosły próby ograniczenia tradingu w oparciu o cyfrowe aktywa.

Regulatorzy finansowi w tej cesze świata wystosowali ostrzeżenia wzywające do zaprzestania aktywności na zbytu kryptowalutowym, ostrzegając jednocześnie przed nielegalnym działaniem giełd cyfrowych aktywów.

 

zobacz również aspen holding logowanie

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments